Jak zamawiać

Skorzystanie z naszych usług jest naprawdę proste i nie będzie od Ciebie wymagało żadnego wysiłku. Nie musisz nigdzie jeździć, tracić niepotrzebnie czasu czy też szukać materiałów na własną rękę. Korzystając z usług naszej firmy masz gwarancję kompleksowej obsługi i najwyższej jakości.

  1. Skontaktuj się z nami – możesz to zrobić mailowo – szpilkaszpulka@gmail.com, telefonicznie pod numerem 662 000 605
  2. Ustalimy szczegóły zamówienia – wspólnie omówimy Twoje oczekiwania dotyczące tego, jak mają prezentować się Twoje nowe dekoracje okienne
  3. Wybierzesz materiały – podczas spotkania obejrzysz próbniki materiałów spośród których wybierzesz te, które najbardziej pasują do Twojego gustu. Materiały będziesz wybierać we własnym domu, dzięki czemu od razu ocenisz czy pasują one do całego pomieszczenia.
  4. Dokonamy dokładnego pomiaru okien – dzięki temu możesz mieć pewność że Twoje nowe zasłony lub na przykład rolety będą prezentowały się doskonale.
  5. Przygotujemy Twoje zamówienie – w tym momencie bardzo przyda się 25-letnie doświadczenie krawieckie, które wyróżnia naszą firmę.
  6. Zamontujemy Twoje rolety, zasłony bądź firany w oknach – w ramach Twojego zamówienia dokonamy jego profesjonalnego montażu. Potrzebne będzie do tego zamontowanie prowadnic lub karniszy? Żaden problem.

Po tym pozostaje Ci jedynie cieszyć się odmienionym wyglądem Twoich okien a także nowym charakterem Twojego domu.